شرکت جی‌ال‌ایکس برای مشارکت و سهیم کردن هرچه بیشتر علاقه‌مندان به این برند یک راه‌کار جدید ارائه داده است که هر کاربری که مایل باشد بتواند برای جی‌ال ایکس بازاریابی کند و درامد حاصل از بازاریابی خود را در انتهای هر ماه در حساب خود دریافت نماید.

برای بازیاب شدن در جی‌ال‌ایکس نیازی به طی کردن هیچگونه روال اداری، مراجعه حضوری، داشتن معرف یا .... نیست. به سادگی و تنها با چند کلیک شما نیز می‌توانید بازاریاب جی‌ال‌ایکس شوید و کسب درامد کنید. برای بازاریابی جی‌ال‌ایکس بودن تنها کافیست شما یک لینک بازاریاب جی‌ال‌ایکس داشته باشید و آن را در کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، سایت خود یا... قرار دهید. کاربرانی که به سایت جی‌ال‌ایکس برای خرید مراجعه می‌کنند در صورتی که در مراحل سبد خرید از کد بازاریابی شما استفاده کنند درصدی از مبلغ خرید آن  به حساب شما واریز می‌شود.

 اگر کاربری از طریق سایت شما به سایت جی ال ایکس مراجعه کند و ظرف 24 ساعت خرید خود را نهایی کند، 3 درصد از مبلغ فروش به شما تعلق خواهد گرفت (این درصد می‌تواند در زمان‌های مختلف متغییر باشد). به طور مثال اگر کاربری از طریق سایت شما به سایت جی ال ایکس وارد شده و به میزان 10 میلیون تومان از سایت جی‌ال‌ایکس خرید کند مبلغ 300 هزارتومان به حساب شما به عنوان همکاری در فروش تعلق خواهد گرفت. حال اگر از طریق سایت یا شبکه اجتماعی شما در ماه  10 نفر با میانگین خرید 10میلیون تومان به سایت www.GLX.IR مراجعه کنند، شما در آن ماه مبلغ 3 میلیون تومان کسب درامد خواهید کرد. 

روال کاری بازاریاب شدن در جی‌ال‌ایکس بسیار ساده است! شما تنها کافیست هنگام ثبت نام گزینه «درخواست کد بازاریابی» را انتخاب کنید تا یک لینک اختصاصی به شما تعلق بگیرد (همچنین اگر اکنون حساب کاربری دارید از طریق ویرایش حساب کاربری می‌توانید درخواست کد بازاریابی دهید).  برای فعال شدن و ورود به عنوان بازاریاب، یکبار از سایت خروج از بزنید تا پس از ورود مجدد شما به سایت، لینک بازاریابی و پنل بازاریاب در منوی پروفایل کاربری به شما اختصاص داده شود

 

راهنمای تصویری این درخواست در ادامه ذکر شده است. شما کافیست لینک اختصای خود را کپی کرده و در سایت یا شبکه های اجتمایع خود قرار دهید و بازدیدکنندگان رسانه خود را تشویق به حمایت از تولید ملی و خرید از جی‌ال‌ایکس کنید، تا هم شما از این مزایا بهره بگیرید و هم کاربر. امیدواریم شما را همیشه در کنار خود داشته باشیم.