آغاز پیش فروش تبلتهای جدید جی ال ایکس به نام های جی ال ایکس W10 و جی ال ایکس W11 آغاز شد. با توجه به استفبال مناسب هموطنان عزیز در پیش خرید گوشی ایرانی ماد، اینبار جی ال ایکس دو محصول جدید خود را نیز به صورت پیش فروش با 40 درصد تخفیف عرضه کرده است. در سه ماه اول عرضه این محصول 40 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است تا تبلت / لپتاپ زیبا، طلایی و لوکس را با قیمتی باورنکردنی در اختیار داشته باشید.

مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری این تبلت را می‌توانید با برندهای مختلف و معتبر جهانی مقایسه کنید و قطعا با مقایسه این موارد این تایید را خواهید کرد که اینبار جی ال ایکس یک محصول بسیار ارزنده، با قیمتی بسیار پایین تر از برندهای جهانی را عرضه کرده است. ویندوز، پردازنده، گرافیک و ... از برندهای معتبر جهانی نظیر intel و ماکروسافت به صورت کاملاً قانونی و با لایسنس تهیه شده است و با به کارگیری دانش و همت جوانان ایرانی طراحی و پیاده‌سازی این محصول به خوبی انجام شده است و از برخی قطعات معتبر جهانی بهره گرفته شده است تا جی ال ایکس مرزها را در نوردیده و به سوی جهانی شدن پیش رود.

تبلت W10دارای سیستم عامل اورجینال ویندوز 10 است تا سعی شود خدمات بهتر و تضمین شده‌ای به ایرانیان عزیز عرضه کرد و ایرانیان نیز بتوانند از نسخه اصلی این سیستم عامل محبوب در کشور بهره مند شود بدون آنکه با مشکلات ناشی از کرک کردن و یا عدم امکان بروزرسانی همراه باشند. داشتن ویندوز 10 اورجینال 64 بیتی، صفحه نمایش 10.1 اینچی، پردازنده 64 بیتی،حافظه 32 گیگابایت با امکان استفاده از کارت حافظه جانبی، رم 4 گیگابایتی، داشتن دوربین 5 و 2 مگاپیکسی از جمله مزایای این تبلت هستند.

مبلغ اصلی تبلت w10 شامل خود تبلت، کیبورد و لایسنس ویندوز، 999000 تومان است که شرکت همراه گویا اروند (برند glx) در نظر دارد اولین فروش سه ماهه خود را به صورت پیش فروش با قیمت 599000 تومان عرضه کند.

 

همچنین تبلت W11 نیز دارای سیستم عامل اورجینال ویندوز 10 است تا سعی شود خدمات بهتر و تضمین شده‌ای به ایرانیان عزیز عرضه کرد و ایرانیان نیز بتوانند از نسخه اصلی این سیستم عامل محبوب در کشور بهره مند شود بدون آنکه با مشکلات ناشی از کرک کردن و یا عدم امکان بروزرسانی همراه باشند. داشتن ویندوز 10 اورجینال 64 بیتی، صفحه نمایش 11.6 اینچی با ابعاد 1080×1920 (Full HD)، پردازنده 64 بیتی،حافظه 32 گیگابایت با امکان استفاده از کارت حافظه جانبی، رم 4 گیگابایتی، داشتن دوربین 5 و 2 مگاپیکسی از جمله مزایای این تبلت هستند

مبلغ اصلی تبلت w11 شامل خود تبلت، کیبورد و لایسنس ویندوز، 1099000 تومان است که شرکت همراه گویا اروند (برند glx) در نظر دارد اولین فروش سه ماهه خود را به صورت پیش فروش با قیمت 699000 تومان عرضه کند.