با توجه به ارسال بیش از پنج هزار گوشی G6 به مشتریان که اکثریت آنها در حال حاضر به دست آنها رسیده است، سوالات مهمی که کاربران دارند را در ادامه بررسی خواهیم کرد تا به پاسخ خود برسند.

 

هدیه دستگاه تست قند خون جی ال ایکس: این هدیه به مشتریانی که در بهمن و اسفند 94 این گوشی را پیش خرید کردید با توجه به زمان بیشتر انتظار به آنها تعلق گرفت و یک دستگاه تست قند خود برای خرید آنها ارسال شده است.

گرفته شدن هزینه مازاد پستی توسط پستچی: هزینه پست تماما هنگام ارسال آنها به شرکت پست ایران پرداخت شده است و مواردی مشاهده شده است که هنگام تحویل هزینه ای از مشتری بابت هزینه پست دریافت شده است که طبعا تخلف افراد جزئی در اداره پست میتواند باشد شما میتوانید شخصا پیگیر این مسئله از پست منطقه خود باشید و یا در ادامه این مطلب روند بررسی شکایات را مطالعه نمایید تا با ارسال شکایت به شرکت، شرکت جی ال ایکس پیگیر این مشکل از طریق پست ایران باشد تا هزینه اضافی بازگردانده شود.

 

استفاده از بامپر: برای بعضی از مشتریان این تصور ایجاد شده است که خط و خش بر روی بامپر وجود دارد، لازم به ذکر است که برای بسته بندی این بامپر یک پلاستیک خشک بر روی بامپر قرار داده شده است تا در حین جابجایی انبوه آنها مشکلی برای آنها ایجاد نشود و طبعا این پلاستیک خشک خش دارد و شما باید برای استفاده از بامپر این پلاستیک را از روی بامپر جدا کنید.

لوازم جانبی: لوازم جانبی حداکثر ظرف یک هفته از تحویل گرفتن گوشی به دست مشتریان رسیده و یا خواهد رسید.

گارانتی واقعی: این شرکت متعهد است که به طور کامل گارانتی گوشیها را تضمین کند. شما میتوانید به سادگی در صورت مشکل داشتند گوشی با کارشناسان شرکت جی ال ایکس تماس بگیرید و گوشی خود را به شرکت بازگردانید و گوشی جدید تحویل بگیرید. این شرکت خود را متعهد میداند که گوشی را تعمیر نکند و گوشی جدید را به شما تحویل دهد.

 

برای سوالات خود، شکایات و طرح مسئله میتوانید از طریق زیر اقدام نمایید:

سامانه پیامکی شرکت جی ال ایکس: شما میتوانید به شماره 1000613400 متن سوال خود را ارسال نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را از طریق همین سامانه دریافت کنید.

سامانه پرسش و پاسخ: شما از طریق بخش پرسش و پاسخ میتوانید متن سوال یا درخواست خود را در قالب «مسائل مربوطه به G6» مطرح نمایید.

پرسش و پاسخ

 

رهگیری مرسولات پستی: در صورتی که هنوز گوشی به دست شما نرسیده است شما میتوانید از بخش زیر بارکد پستی خود را به دست آورده و از طریق پست پیگیر رسیدن آن باشید.

پیگیری مرسولات پستی

 

راهنمای گوشی G6: همچنین برای استفاده بهتر از گوشی G6 و بررسی توانمندیهای آن، میتوانید راهنمای این گوشی را از لینک زیر تهیه نمایید.

دانلود راهنمای G6