با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و شرایط ظالمانه تحریم در کشور، بخشی از هموطنان عزیزمان با مشکلات مالی روبرو شده و برای تامین نیازهای خانواده خود دچار مشکل هستند و توانایی تامین امکانات آموزش مجازی برای تحصیل فرزندان خود در شبکه شاد را ندارند.

 در یک سال اخیر بسیاری از خیرین محترم کشورمان نیز با حضور فعال، اقدام به خرید تبلت‌های مناسب ویژه دانش آموزان کردند و به یاری این دانش‌آموزان شتافنتند. در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، شرکت GLX (ارتباط همراه گویا اروند) تصمیم به مشارکت در اهداء 200 تبلت ویژه دانش آموزی برای دانش‌آموزان نیازمند کرده است تا در حد توان خود نسبت به یاری‌رسانی به هموطنان عزیز نقش کوچکی را ایفا کند.

به همین منظور شرکت جی‌ال‌ایکس پویش خرید تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند را اجرایی کرده است. در همین راستا از سایر هموطنان دلسوز و نیکوکار نیز دعوت می‌کنیم تا به این پویش پیوسته و در صورت تمایل اقدام به خرید یک تبلت به منظور هدیه به دانش‌آموز نیازمند کنند. 

 امیدواریم این حرکت علاوه بر اینکه کمکی به تحصیل مجازی دانش‌آموزان نیازمند خواهد کرد، حاوی پیام فرهنگی به سایر اقشار جامعه نیز باشد تا هموطنان به شرایط جامعه و اقشار آسیب‌پذیر توجه بیشتری داشته باشند و بی‌تفاوت از کنار مسائل اجتماعی گذر نکنند تا با یاری یکدیگر ایرانی بهتر را رقم بزنیم.