باتوجه به پرسش های بوجود آمده در زمینه آخرین وضعیت تولید گوشی جی۶ و همچنین ارسال آن برآن شدیم تا طی درج مطلبی اطلاع رسانی نهایی را خدمت شما عزیزان ابلاغ نماییم.

در ابتدا از همه مشتریان گرامی بابت تاخیر بوجود آمده در امر عرضه این محصول پوزش طلبیده و این اطمینان را به عزیزان خواهیم داد که کیفیت استثنایی این محصول که بهیچ وجه قابل قیاس با محصولات پیشین شرکت نیست جبران تاخیر کوتاه بوجود آمده را خواهد نمود. همچنین لازم بذکر است که طرح پیش خرید این محصول تا اطلاع ثانوی با همین قیمت فعلی تمدید شده است و امکان خرید از طریق نشانی اینترنتی www.glx.ir وجود دارد.

 

اما رویه ارسال این محصول بشرح زیر است:

  • برای خریداران گرامی که خرید خود را از طریق وبسایت قدیمی (به نشانی GLXPhone.ir) ویا وب سایت فعلی (به نشانی GLX.ir) از ابتدای بهمن ماه تا ۷ فروردین ماه ثبت نموده اند گوشی فردا از طریق سرویس پیشتاز پُست جمهوری اسلامی ارسال خواهد شد که بسته به مسافت بین ۲-۳ روز تحویل آن بطول خواهد انجامید.لازم بذکر است که باتوجه به تعطیل رسمی بودن روز یکشنبه ۲ خرداد امکان تاخیر یک روزه در دریافت گوشیها توسط مشتریان وجود دارد.

  • برای خریداران گرامی که خرید خود را از ۸ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت به ثبت رسانیده اند اواسط تا اواخر خردادماه محصول ارسال خواهد شد و همچنین برای خریدارانی که پس از این تاریخ خرید خود را به ثبت رسانده اند اواسط تیرماه محصول ارسال خواهد شد.

 

در زمینه رنگ بندی محصول مورد زیر قابل ذکر است:

  • کلیه خریداران  رنگ مشکی دریافت خواهند نمود.

 

شیوه اطلاع رسانی بارکد پستی به مشتریان بشرح زیر است:

  • شرکت پُست جمهوری اسلامی از سال گذشته به ازای تحویل هر مرسوله پستی بارکد آنرا به شماره تماس گیرنده پیامک میکند اما ممکن است بسته به قطع بودن سامانه های ارتباط پستی این پیامک ارسال نگردد لذا اطلاع رسانی از طریق فروشگاه اینترنتی www.glx.ir صورت خواهد گرفت.