با توجه به عرضه و پیش فروش گوشی جدید حی ال ایکس با نام GLX G6 در دو ماه اخیر، توسط هموطنان استقبال بسیار مناسبی برای خرید و همچنین طرح تشویقی پیش خرید با نیمی از قیمت اصلی محصول صورت گرفت. به همین دلیل میزان عرضه محصولات برای اردیبهشت ماه 95 به اتمام رسیده است و کسانی که تا تاریخ 7 فروردین ماه 1395 گوشی G6 را پیش خرید کرده اند این محصول را در اردیبهشت ماه تحویل خواهند گرفت. پیش ثبت نامی های پس از 7 فروردین نیز گوشی G6 خود را در خرداد ماه تحویل خواهند گرفت.

با توجه به اینکه وب سایت جدید جی ال ایکس به نشانی (glx.ir) افتتاح شده است و به طور کلی سایت تغییر یافته است، کسانی که در سال 94 در وب سایت قدیم شرکت (Glxphone.ir) ثبت نام و سفارش خود را ارسال کرده اند طبعا تمامی سفارشات آنها ثبت شده است و در برنامه ارسال سفارشات در اردیبهشت ماه قرار دارد. 

با توجه به اینکه سایت جدید کاملا مجزا از سایت قدیم است برای عضویت در سایت جدید نیز باید ثبت نام جدید انجام دهید و امکان ورود به سایت جدید با مشخصات قدیم وجود ندارد. سفارشات سال 94 نیز به قوت خود باقی است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد و گوشی های G6 ثبت نامی 94 در سایت قبلی در اردیبهشت ماه  ارسال و تحویل داده خواهند شد.