به‌نام خدای بهار آفرین

باز عالم و آدم و پوسیده‌گان خزان و زمستان خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند.

ضمن تبریک سال نو؛ سالی که گذشت تمامی کارکنان شرکت GLX سعی کردند که محصولات با تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت ارائه دهند که ثمره آن گوشی‌های سری SP و G ازقبیل اسپایدر/اسپارک/اسپرینگ و G3/G4/G5 بود.

امسال نیز با تحول همراه بوده و در این راستا از گوشی G6 و تبلتهای هیبریدی همراه با دوسیستم عامل اندروید و ویندوز10 رونمایی خواهیم کرد. همچنین درآغاز سال از سایت و فروشگاه آنلاین جدید رونمایی شد که هموطنان میتوانند محصولات را به صورت اینترنتی با قیمت از تولید به مصرف تهیه نمایند. تحول دیگر نیز خدمات پس از فروش طلایی در این سال است. طی قراردادی که با پست کشور بسته شد از این پس بیش از هزار شعبه پست سراسر کشور نسبت به پذیرش و عودت محصولات از کاربر به کارخانه و بلعکس به صورت کاملا رایگان اقدام خواهند کرد و بنابراین هزینه رفت و برگشت گوشی به عهده شرکت خواهد بود. همچنین جهت اطمینان مشتری از خرید آنلاین، به هردلیلی مشتری از محصول خریداری شده ناراضی بود می‌تواند ظرف مدت یک هفته از تاریخ وصول محصول نسبت به عودت و پس گرفتن مبلغ اقدام نماید. در پایان از تمام مشتریانی که با خرید خود ما را حمایت کردند سپاسگزارم.

حمید سعیدی، بهار 1395