با عرض پوزش بابت تاخیر در تحویل گوشی‌های ثبت نامی، برای شفاف شدن وضعیت و آگاهی دادن به مشتریان، دلایل تاخیر در تولید این گوشی را به سمع نظر مشتریان گرامی می‌رسانیم.

۱: تاخیر اول مربوط به نرم افزار دوربین بود ؛ جهت بالا بردن کیفیت دوربین از دوربین سونی با لنز ۱/۸ استفاده کردیم که همخوانی  کردن این دوربین با نرم افزار کار زمانبری بود و به لطف خدا این مورد در ابتدای خرداد حل گردید و تست‌های نهایی نرم‌افزاری انجام شده است.

۲: مشکل دوم وارد کردن برخی قطعات مهم این گوشی است که در کشور تولید نمی‌شود و وارداتی است. برخی از قطعات نهایی این گوشی اردیبهشت ماه وارد گمرک کشور شده که متاسفانه از آن زمان در گمرک خوابیده و بروکراسی جدید قوانین گمرکی مانع بزرگی برای ترخیص آنها شده است. با توجه به عدم تحقق زمانبندی و امیدواری‌هایی که از گمرک بابت ترخیص قطعات به ما داده شده بود  تاخیرات مهمی در تحویل این محصول را شاهد بودیم. تلاش جدی و مستمری برای ترخیص سری نهایی قطعات در حال انجام است. بلافاصله پس از ترخیص بخش نهایی قطعات، مراحل پایانی تولید ظرف یک هفته تکمیل گردیده و‌ ارسال سفارشات آغاز خواهد شد. این فرایند حداکثر طی چند هفته آینده انجام خواهد شد.

۳: شرکت به پاس قدردانی از صبر و شکیبایی مشتریان عزیز و جهت جبران تاخیر همزمان در حال تهیه ایرفون بلوتوثی شکیل به عنوان هدیه برای گوشی شاهین است.

لازم به توضیح است که کلیه مدیران و پرسنل شرکت ضمن عذرخواهی بابت تاخیر به وجود آماده، به طور تمام وقت تلاش می‌کنند تا در اسرع وقت تولیدات این گوشی به دست مشتریان عزیز که همیشه حامی شرکت جی ال ایکس و تولید ملی بوده اند برسد.