باسلام به همراهان همیشگی جی‌ال‌ایکس،
در خصوص تاخیر تحویل گوشی جنرال لوکس شاهین نیاز به ارائه توضیحاتی به خریداران محترم این گوشی وجود داشت که در ادامه علت و چرایی آن را به استحضار شما می‌رسانیم.

همانگونه که مطلع هستید دو سری پیش فروش برای شاهین در سایت فعال شده بود.
 گروه اول برای تحویل اواخر اردیبهشت (که در توضیح ذکر شده بود چند روز زودتر و یا چند روز با تاخیر ارسال می‌شود. که این گروه با تاخیر یک ماهه مواجه شدند و سفارشات آنها ظرف روزهای آغازین تیر ماه ارسال خواهد شد. برای این گروه به علت تاخیر پیش آمده هدیه ناقابلی نیز در نظر گرفته شد)
 گروه دوم برای تحویل اواخر خرداد (که توضیح ذکر شده بود چند روز زودتر و یا چند روزبا تاخیر ارسال می‌شود. که سفارش این گروه با تاخیر چند روزه‌ای که ذکر شده بود محتمل است. سفارشات این گروه نیز در روزهای آغازین تیر ارسال خواهد شد. برای این گروه نیز هدیه ناقابلی نیز در نظر گرفته شد)

دو  علت برای تاخیر پیش آمده برای تحویل گوشی شاهین وجود دارد. 
1- علت اول بحث نرم‌افزاری شاهین بود. لازم به توضیح است هنگامی که شما قطعات مختلف نظیر دوربین، پردازنده، حافظه و ... را در کنار هم برای یک گوشی جدید تولیدی استفاده می‌کنید سیستم عامل اندروید نیز باید با تمام این قطعات انطباق لازمه را پیدا کند که این مورد برای بهبود عملکرد نرم‌افزاری از نظر کیفیت نرم‌افزار دوربین، سرعت اجرا و... مدتی به طول انجامید تا بهترین عملکرد را برای گوشی شاهد باشیم.

2- علت دوم تاخیری بابت قطعات بود. بخشی از قطعات طبعا نیاز به واردات داشتند که با مشکلاتی مواجه شده و رسیدن این قطعات با تاخیر مواجه شد.

به لطف خدا تمام مشکلات فوق مرتفع گردیده و شرکت جی‌ال‌ایکس ضمن قدردانی از حمایت‌های همیشگی شما هموطنان عزیز و عرض پوزش بابت تاخیر به وجود آمده، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بهترین کیفیت را برای خریداران سری جنرال لوکس مهیا کند. ارسال شاهین از روزهای  اولیه تیرماه برای همه خریداران شاهین آغاز خواهد شد.

سپاس از همراهی شما - شرکت ارتباط همراه گویا اروند