بمناسبت هفته وحدت؛
جشن رسول مهربانی در سینما نفت برگزار شد

شهرداری آبادان همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) اقدام به برگزاری جشن بزرگ رسول مهربانی در سینما نفت با حضور شهروندان شیفته ی اهل بیت (ع) نمود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، این جشن باشکوه با حضور جمع زیادی از شیفتگان مکتب نورانی اهل بیت (ع) توسط معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری برگزار شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری آبادان در این خصوص گفت: این دو شب جشن با هدف ایجاد شور و نشاط در خانواده ها با حضور شهروندان به خوبی برگزار گردید.
محمود تیلا افزود: در این جشن آقای احمد دشتی مجری توانمند برنامه ای شاد شامل نمایش طنز، مسابقه کتبی، مسابقه برای کودکان، آقایان و زوج ها، اجرا نمود. اجرای موسیقی پاپ توسط فرزاد دزدمه و ساسان حفیظی از دیگر برنامه هایی بود که مورد استقبال مردم قرار گرفت.
وی با تشکر از اسپانسرهای مسابقات این مراسم گفت: از شرکت GLX و شهربازی جزیره تیمبو بخاطر حمایت هایشان صمیمانه قدردانی می کنم که همیشه و در برنامه های مختلف یار و یاور شهرداری هستند.
گفتنی است فروشگاه مرکزی جی ال ایکس در آبادان به مدیریت آقای خالدی که مدیر روابط عمومی و مدیر فروش GLX نیز میباشددر این دو شب دو دستگاه تبلت و یک گوشی هوشمند به برندگان اهدا نمود. 
آقای مطوری مدیریت شهربازی جزیره تیمبو نیز با اهدای 40 کارت شارژ شهربازی ویژه کودکان، از حامیان جشن هفته وحدت بود.
در پایان جشن، مراسم قرعه کشی بین حضار برگزار شد که به برندگان جوایز ارزنده ای اهداء گردید