همانطور که در جریان هستید طی دو ماه اخیر مشکلاتی برای تولید و تحویل گوشی های شاهین مورد تعهد  را شاهد بودیم. پس از  برطرف کردن مشکلات نرم افزاری ، قطعاتی از گوشی وارداتی است همزمان با تغییر قوانین گمرکی و تغییرات اقتصادی و ارزی، برای ترخیص از گمرک با مشکل مواجه شدند. 

شرکت جی ال ایکس در این مدت تمام تلاشها و پیگیری‌های لازمه را انجام داده است که هرچه سریعتر  قطعات ترخیص شوند. مشخصا کارخانه بیشترین تلاش را برای رفع مشکل داشته است و همچنین شرکت در این مسیر علاوه بر تاخیر در خدمت‌ رسانی به مشتریان عزیز این محصول، متحمل ضررهای مالی و معنوی نیز شده است. طی دوماه اخیر سرمایه شرکت در گمرک و بانک متوقف شده است و همچنین خط تولید محصول و قطعات موجود در کارخانه و نیز نیروی انسانی شاغل در این خط تولید در این مدت دو ماه اخیر فعالیتی نداشته است و همین مواد باعث ناراحتی همراهان همیشگی جی‌ال‌ایکس نیز شده است.

اما طی چند روز اخیر با تلاش و پیگیری وزیر محترم ارتباطات مشکلات گمرکی در حال رفع می‌باشد و مراحل نهایی ترخیص از گمرک انشالله بزودی انجام خواهد شد.


ضمن عرض پوزش مجدد از تاخیر به وجود آمده در تحویل گوشی‌های ثبت نامی  تمام تلاش خود را برای ارسال سریعتر سفارشات انجام خواهیم داد. انشاءالله  تا آخر ماه جاری ارسال انجام خواهد شد و هماهنگونه که پیش از این ذکر شده بود جهت جبران تاخیر هرچند ناچیز، شرکت یک عدد ایرفون بلوتوثی را به عنوان هدیه برای کاربران در نظر گرفته است.

 از صبر و همراهی شما کمال تشکر و قدردانی را داریم
حمید سعیدی - مدیرعامل شرکت ارتباط همراه گویا اروند