طراحی استیکر تلگرام اختصاصی جی ال ایکس

موضوع : شبکه های اجتماعی   تاریخ : پنجشنبه, 15 مهر,1395

با توجه به اینکه هرچه تعداد مشارکت کاربران در طراحی بیشتر باشد و طراحیهای شرکت مطابق با سلایق آنها و دربرگیرنده طیف وسیعی از کاربران، ایده هایشان، خلاقیتها و تواناییهای ایرانیان باشد میتواند باعث بهبود رضایت و افزایش کیفیت کار شود. به همین منظور برند جی ال ایکس در نظر دارد مسابقه «طراحی استیکر اختصاصی جی ال ایکس» را برگزار نماید.

در این مسابقه از کسانی که توانایی طراحی استیکر تلگرام را دارند دعوت به عمل می آید تا استیکر اختصاصی جی ال ایکس را طراحی نمایند.  برای ثبت استیکر طراحی شده خود از پنل سمت چپ بر روی گزینه «شرکت در مسابقه» کلیک کنید و استیکر را بارگذاری نمایید..

برای قدردانی از شما کاربران نیز به استیکر برتر تعداد 125 جی گلد تعلق گرفته خواهد شد، همچنین به استیکر دوم برتر تعداد  75 جی گلد تعلق خواهد گرفت. تعداد پنج استیکر برتر انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس (به نشانی GLXPhones) قرار داده و به رای اکثریت گذاشته خواهد شد. در نهایت استیکر برتر را مردم در اینستاگرام انتخاب خواهند کرد.

جوایز:

             - نمایش 5 استیکر برتر در سایت، کانالهای تلگرام جی ال ایکس و  صفحه اینستاگرام جی ال ایکس

             -  125جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده استیکر تلگرام برتر

             -  75 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده استیکر تلگرام  دوم

شیوه و معیار داوری: به رأی گذاری توسط مردم در صفحه اینستاگرام GLXPhones، با توجه به تعداد like خوردن هر طرح

نحوه شرکت: 

روش 1: بر روی دکمه شرکت در مسابقه کلیک کنید و در بخش توضیحات در صورت نیاز توضیح خود را نوشته و همچنین استیکر تلگرام را بارگذاری نمایید و در صورت تمایل نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد نمایید. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه باید به سایت ورود کرده باشید تا مشخصات کاربری شما حفظ شود.

روش 2: ارسال استیکر به آیدی تلگرام GLXAdm@

موارد مهماستیکر حداقل شامل 20 المان باشد. ابعاد هر تصویر آن یکسان باشد. دقت کنید که استیکر کاربری باشد و بتوان ان را در حالت و زمانهای مختلف با اصطلاحات مختلف استفاده کرد. 

موارد مهم: ایده شما برای طراحی بسیار مهم است. اما پیشنهاد میشود که یک استیکر ایجاد شود که گوشیها و لوازم جانبی محبوب جی ال ایکس نظیر جی6، تست قند خون را شامل شود. و یا طرح تلفیقی از شعارهای تولید ملی و جی ال ایکس و شعارهای مرتبط با آن.