عکس های گرفته شده با گوشیهای جی ال ایکس

موضوع : عکس   تاریخ : پنجشنبه, 01 مهر,1395

با توجه به اینکه هرچه تعداد مشارکت کاربران در طراحی بیشتر باشد و طراحیهای شرکت مطابق با سلایق آنها و دربرگیرنده طیف وسیعی از کاربران، ایده هایشان، خلاقیتها و تواناییهای ایرانیان باشد میتواند باعث بهبود رضایت و افزایش کیفیت کار شود. به همین منظور برند جی ال ایکس در نظر دارد مسابقه «انتخاب عکس برتر» را برگزار نماید.

در این مسابقه کسانی که عکسی را با گوشی جی ال ایکس خود تهیه کردند میتوانند برای ثبت تصویر خود از پنل سمت چپ بر روی گزینه «شرکت در مسابقه» کلیک کنید و سپس تصویر خود را برای ما ارسال کنید.

برای قدردانی از شما کاربران نیز به عکس برتر تعداد 75 جی گلد تعلق گرفته خواهد شد. تعداد ده عکس برتر انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس (به نشانی GLXPhones) قرار داده و به رای اکثریت گذاشته خواهد شد. در نهایت عکس برتر را مردم در اینستاگرام انتخاب خواهند کرد.

جوایز:

             - نمایش 10 عکس برتر در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس

             -  75 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده عکس برتر

شیوه و معیار داوری: به رأی گذاری توسط مردم در صفحه اینستاگرام GLXPhones، با توجه به تعداد like خوردن هر طرح

نحوه شرکت: 

روش 1: بر روی دکمه شرکت در مسابقه کلیک کنید و در بخش توضیحات در صورت نیاز توضیح خود را نوشته و همچنین عکس گرفته شده با گوشی جی ال ایکس را بارگذاری نمایید و در صورت تمایل نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد نمایید. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه باید به سایت ورود کرده باشید تا مشخصات کاربری شما حفظ شود.

روش 2: همچنین در صورت امکان عکس خود را با هشتگ #مسابقات_GLX به اشتراک بگذارید و جی ال ایکس را روی آنها تگ و با @GLXPhones منشن کنید (پروفایل کاربر در این صورت باید در حالت عمومی باشد)