انتخاب شعار برتر برای برند جی ال ایکس

موضوع : متن   تاریخ : شنبه, 10 مهر,1395

با توجه به اینکه هرچه تعداد مشارکت کاربران در طراحی بیشتر باشد و طراحیهای شرکت مطابق با سلایق آنها و دربرگیرنده طیف وسیعی از کاربران، ایده هایشان، خلاقیتها و تواناییهای ایرانیان باشد میتواند باعث بهبود رضایت و افزایش کیفیت کار شود. به همین منظور برند جی ال ایکس در نظر دارد مسابقه «انتخاب شعار برتر» برای شرکت جی ال ایکس را برگزار نماید.

برای ثبت شعار انتخابی خود از پنل سمت چپ بر روی گزینه «شرکت در مسابقه» کلیک کنید و سپس شعار خود را برای ما ارسال کنید.

برای قدردانی از شما کاربران نیز به شعار اول تعداد 50 جی گلد اختصاص داده خواهد شد. تعداد پنج شعار برتر انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس (با نشانی GLXPhones) قرار داده و به رای اکثریت گذاشته خواهد شد. در نهایت شعار اصلی شرکت به انتخاب مردم انتخاب خواهد شد و احتمال دارد شرکت از شعارهای دیگر نیز استفاده نماید.

جوایز:

             - نمایش و استفاده از پنج شعار برتر در محصولات جی ال ایکس

             -  50 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده شعار برتر

شیوه و معیار داوری: به رأی گذاری توسط مردم در صفحه اینستاگرام GLXPhones، با توجه به تعداد like خوردن هر طرح

نحوه شرکت: اولویت بررسی ارسالها براساس ارسال از طریق صفحه اینستاگرام است و ترجیحا تمامی موارد را از طریق صفحه اینستاگرام ارسال نمایید. یک شعار نوشته و از آن عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس به اشتراک بگذارید. اگر موفق به استفاده از اینستاگرام نشدید بر روی دکمه شرکت در مسابقه کلیک کنید و در بخش توضیحات شعار تبلیغاتی  خود را بنویسید و در وصورت تمایل نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد نمایید. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه باید لاگین باشید تا مشخصات کاربری شما حفظ شود.

موارد مهم در انتخاب شعار: شعار انتخابی باید شامل یک یا چند مورد از مفاهیم مقابل باشد. ایرانی بودن، تولید ملی، بومی، تکنولوژی، هوشمند بودن

  • همچنین از شعار خود عکس گرفته و با هشتگ #مسابقات_GLX به اشتراک بگذارید و جی ال ایکس را روی آنها تگ و با @GLXPhones منشن کنید