پویانمایی بومی روشن و خاموش شدن گوشی

موضوع : پویانمایی   تاریخ : شنبه, 01 آبان,1395

با توجه به اینکه هرچه تعداد مشارکت کاربران در طراحی بیشتر باشد و طراحیهای شرکت مطابق با سلایق آنها و دربرگیرنده طیف وسیعی از کاربران، ایده هایشان، خلاقیتها و تواناییهای ایرانیان باشد میتواند باعث بهبود رضایت و افزایش کیفیت کار شود. به همین منظور برند جی ال ایکس در نظر دارد مسابقه «طراحی پویانمایی روشن و خاموش شدن گوشیهای جی ال ایکس» را برگزار نماید.

در این مسابقه از کسانی که توانایی طراحی انیمیشن را دارند دعوت به عمل می آید تا پویانمایی اختصاصی جی ال ایکس را طراحی نمایند.  برای ثبت پویانامه طراحی شده خود از پنل سمت چپ بر روی گزینه «شرکت در مسابقه» کلیک کنید و فایل خود را بارگذاری نمایید..

برای قدردانی از شما کاربران نیز به انیمشن برتر تعداد 250 جی گلد تعلق گرفته خواهد شد، همچنین به انیمشن دوم برتر تعداد  125جی گلد تعلق خواهد گرفت. تعداد پنج پویانمایی برتر انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس (به نشانی GLXPhones) قرار داده و به رای اکثریت گذاشته خواهد شد. در نهایت پویانمایی برتر را مردم در اینستاگرام انتخاب خواهند کرد.

جوایز:

             - نمایش 5 پویانمایی برتر در سایت، کانالهای تلگرام جی ال ایکس و  صفحه اینستاگرام جی ال ایکس

             - قراردادن پویانمایی روشن و خاموش شدن منتخب برای تمامی محصولات جدید جی ال ایکس

             -  250 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده پویانمایی برتر

             -  125 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده پویانمایی  دوم

شیوه و معیار داوری: به رأی گذاری توسط مردم در صفحه اینستاگرام GLXPhones، با توجه به تعداد like خوردن هر طرح

نحوه شرکت: 

روش 1: بر روی دکمه شرکت در مسابقه کلیک کنید و در بخش توضیحات در صورت نیاز توضیح خود را نوشته و همچنین پویانمایی را بارگذاری نمایید و در صورت تمایل نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد نمایید. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه باید به سایت ورود کرده باشید تا مشخصات کاربری شما حفظ شود.

روش 2 (بهترین روش): همچنین در صورت امکان پویانمایی خود را با هشتگ #مسابقات_GLX به اشتراک بگذارید و جی ال ایکس را روی آنها تگ و با @GLXPhones منشن کنید (پروفایل کاربر در این صورت باید در حالت عمومی باشد)

 موارد مهم: ایده شما برای طراحی بسیار مهم است. اما پیشنهاد میشود که یک انیمیشن ایجاد شود که منطبق با ایرانی بودن و تولید ملی همراه باشد.