طراحی زنگ اختصاصی گوشیهای جی ال ایکس

موضوع : صوتی   تاریخ : سه شنبه, 11 آبان,1395

با توجه به اینکه هرچه تعداد مشارکت کاربران در طراحی بیشتر باشد و طراحیهای شرکت مطابق با سلایق آنها و دربرگیرنده طیف وسیعی از کاربران، ایده هایشان، خلاقیتها و تواناییهای ایرانیان باشد میتواند باعث بهبود رضایت و افزایش کیفیت کار شود. به همین منظور برند جی ال ایکس در نظر دارد مسابقه «طراحی زنگ اختصاصی گوشیهای جی ال ایکس» را برگزار نماید.

در این مسابقه از کسانی که توانایی طراحی استیکر تلگرام را دارند دعوت به عمل می آید تا زنگ اختصاصی جی ال ایکس را طراحی نمایند.  برای ثبت زنگ طراحی شده خود از پنل سمت چپ بر روی گزینه «شرکت در مسابقه» کلیک کنید و فایل صوتی را بارگذاری نمایید..

برای قدردانی از شما کاربران نیز به زنگ برتر تعداد 100 جی گلد تعلق گرفته خواهد شد، همچنین به زنگ دوم برتر تعداد  75 جی گلد تعلق خواهد گرفت. تعداد پنج صدای برتر انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام جی ال ایکس (به نشانی GLXPhones) قرار داده و به رای اکثریت گذاشته خواهد شد. در نهایت زنگ برتر را مردم در اینستاگرام انتخاب خواهند کرد.

جوایز:

             - ارائه 5 زنگ برتر در سایت، کانالهای تلگرام جی ال ایکس و  صفحه اینستاگرام جی ال ایکس

             -  100جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده زنگ برتر

             -  50 جی گلد هر یک به ارزش 10000 ریال به ارائه دهنده زنگ دوم

شیوه و معیار داوری: به رأی گذاری توسط مردم در صفحه اینستاگرام GLXPhones، با توجه به تعداد like خوردن هر طرح

نحوه شرکت: 

روش 1: بر روی دکمه شرکت در مسابقه کلیک کنید و در بخش توضیحات در صورت نیاز توضیح خود را نوشته و همچنین فایل صوتی را بارگذاری نمایید و در صورت تمایل نام کاربری خود در اینستاگرام را وارد نمایید. توجه داشته باشید برای شرکت در مسابقه باید به سایت ورود کرده باشید تا مشخصات کاربری شما حفظ شود.

روش 2 (روش برگزیده): همچنین در صورت امکان فایل صوتی خود را با هشتگ #مسابقات_GLX به اشتراک بگذارید و جی ال ایکس را روی آنها تگ و با @GLXPhones منشن کنید (پروفایل کاربر در این صورت باید در حالت عمومی باشد). برای اشتراگ گذاری فایل صوتی از طریق اینستاگرام نیاز به ابزارهایی نظیر SoundsApp است. 

موارد مهمحس بومی بودن و ملی بودن در کار ترجیحا احساس شود.