تفاهم نامه تولید سالیانه 500 هزار تبلت و گوشی تلفن همراه کودک و نوجوان

دسته بندی موضوعی : شرکت و کارخانه جی ال ایکس تاریخ : سه شنبه, 09 آبان,1396

تفاهم‌نامه خط تولید تبلت کودک روز گذشته در شهرک صنعتی خرمشهر و در محل کارخانه جی‌ال‌ایکس با حضور وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت تولید تلفن همراه جی ال ایکس منعقد شد. این خط توانایی تولید 500 هزار دستگاه تبلت کودک را دارد و کنترل زمان و نوع استفاده از تبلت توسط والدین از جمله امکانات تبلت کودک تولید شده در این خط تولید است.
به گزارش ایرنا مدیرعامل شرکت ' جی ال ایکس ' دوشنبه در حاشیه آیین انعقاد تفاهم نامه تولید تلفن همراه و تبلت کودکان و نوجوانان با حضور ' محمد جواد آذری جهرمی ' وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درمحل کارخانه ' جی ال ایکس' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه سالانه 500 هزار تلفن همراه و تبلت کودکان و نوجوانان توسط این شرکت تولید می شود.
حمید سعیدی گفت: 950 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح در نظر گرفته شده و یک سالن از کارخانه ' جی ال ایکس' برای تولید این گوشی تلفن همراه و تبلت در نظر گرفته است.
وی افزود: این تفاهم نامه امروز با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بین شرکت ' جی ال ایکس' در خرمشهر، شرکت انارستان ( تولید کننده محتوا و نرم افزار کودکان و نوجوانان) و همراه اول منعقد شده است.
سعیدی گفت: تولید این گوشی تلفن همراه و تبلت از امروز آغاز و مقرر شده که این تولیدات به صورت اقساطی به عموم عرضه شود.